česky | english | deutsch

1. O společnosti

Firma AIP spol. s r.o. sídlí ve Zlíně, ul. Zarámí 4463 v budově Domu peněžnictví. Vznikla v roce 1992 a po celou uplynulou dobu se zabývá komplexní stavebně-inženýrskou činností, od předprojektové přípravy, přes zajištění a dozorování projektové fáze až po organizování a řízení realizace výstavby.

Pro kompletnost nabídky pro naše investory byla založena firma REALINVEST Zlín spol. s r.o., sídlící na stejné adrese, která se zabývá developerskou činností a službami realitní kanceláře. Zkušenosti v tomto oboru pak firma AIP spol. s r.o. zhodnocuje jako doplněk předprojektové přípravy investičních záměrů svých vlastních aktivit i jako rozšíření služeb pro své klienty. Můžeme proto nabídnout znalosti a profesionalitu v majetkoprávních vztazích a soudně-znaleckém oboru.

Při vlastní realizaci stavebních celků máme zkušenosti od inženýrských sítí, přes bytovou a průmyslovou výstavbu až po realizaci náročných interiérů. V posledních 10 letech se orientujeme na specializaci technického dozoru investora při výstavbě obchodních, polyfunkčních center a výrobních areálů. Vlastními zkušenostmi ze stavební praxe, a to i z předchozího působení u největší stavební firmy v regionu, garantujeme odborné řízení stavebních prací a výkon technického investorského dozoru.

Rozšiřováním rozsahu činnosti firmy za uplynulých 15 let se nám podařilo dosáhnout komplexní nabídky pro naše investory k jejich spokojenosti, o čemž svědčí i předkládané reference.
 
O společnosti | Přehled služeb | Reference | Kontakt | ČSN EN ISO 9001:2001
© 2004-2006 AIP, spol. s.r.o.
DIGIDY
webdesign & seo optimalizace